DRIFT KING OF RIGA 2023 TICKETS FROM 01.03.2023
Biļetes/Tickets

Biļetes ietver ieeju sacensībās, gan Piektdienā, gan Sestdienā!

ENG: Tickets include Friday- Saturday!BIĻEŠU CENA IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ /TICKET PRICE IN PRE SALE

  PIEAUGUŠAJIEM
ADULTS
 JAUNIEŠIEM 10-16 G.V.
YOUNG PEOPLE 10-16 Y.O
 PENSIONĀRIEM
PENSIONERS
A TRIBĪNES BIĻETE
A  TRIBUNE TICKET

 -
 -
 -
D TRIBĪNES BIĻETE
D TRIBUNE TICKET

 -
 -
 -
DALĪBNIEKU PARKS
PT- PADDOCK
 -
 -
 -
VIP SEKTORS
VIP SECTOR
 -
 -
 -

Spectators are reminded that number of tickets for all sectors and all price categories are limited.

GOOD TO KNOW- NODERĪGI ZINĀT!

  • BĒRNIEM LĪDZ 10 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU TRIBĪNĒS, JA AIZŅEM ATSEVIŠĶU VIETU JĀIEGĀDĀJAS JAUNIEŠU BIĻETE/ KIDS UNDER 10 YEARS OLD, ENTRANCE FREE, WITHOUT EXCLUDING A SEAT IN THE TRIBINES, IF A SITE IS TAKEN, YOU MUST BUY YOUNG PEOPLE TICKET FOR YOUR KID, EITHER THE CHILD SHOULD BE TAKEN INTO THE ADULT FLAG
  • 1 GRUPAS INVALĪDIEM IEEJA BEZ MAKSAS , PAVADOŅIEM - EUR A tribīnē, ir vietas invalīdiem ratiņkrēslā noteiktā daudzumā, kā arī pacēlājs! Vietu skaits limitēts! Jārezervē vietas iepriekš iegādājoties pavadoņa biļeti A tribīnē - EUR! Ja ir jautājumi lūdzam kontaktu sadaļā sazināties ar organizatoru, lai meklētu iespējas atrast Jums vietu. Paldies.

BIĻEŠU SKAITS IR IEROBEŽOTS!!!!

THE NUMBER OF TICKETS IS LIMITED

---------------------

ABOUT SECTORS

A SEKTORS

Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums, papildus ekrāns pie 17KP, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums.


THE SECTOR A

The main Bikernieki grandstand A, most of the track is visible to the spectators and the big final bend of the configuration, an additional screen at 17KP, so that the whole race track can be seen. Part of the grandstand has a roof covering.

А СЕКТОР
На главной трибуне Бикерниеки А, для зрителей предусмотрена больная часть трассы и конфигурация большого, завершающего поворота, дополнительный экран у 17PK, что бы видеть всю трассу целиком. Часть трибуны оборудованна крышей.

________________________________

D SEKTORS
Tribīnes, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei. No D tribīnēm skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Pie 17 KP ir izvietots ekrāns, daļai no tribīnes ir jumta pārklājums.

SECTOR D
The grandstands next to the main Bikernieki grandstand A. From the D-stands, spectators see the first bends of the drift configuration, including the dangerous first corner. At 17 CP there is a screen, part of the grandstand has a roof overlay. 

D СЕКТОР
Трибуны, которые находятся рядом с главной трибуной Бикерниеки. С трибуны D зрителям видны первые повороты конфигурации трассы, включая опасную песчаную возвышенность. У 17KP так же имеется экран, часть трибун имеет крышу.

_________________________________

PT SEKTORS
PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns.  Biļete ietver iespēju atrasties dalībnieku parkā. Biļete neietver ieeju A un D tribīnēs.

PT SECTOR
The PT sector includes the entrance to the Participant Park (paddock). Most of the tracks and screen are perfectly visible from the PT sector. Purchasing a PT ticket will give you a place on the Paddock, an opportunity to be in the paddock.
Ticket not include A and  D tribune seats!

PT CEKTOR- НЕДОСТУПЕН

Сектор PT захватывает в себя вход в парк участников. С сектора PT отлично видна большая часть трассы и экран, возможность находиться в парке участников.

_________________________________

VIP BIĻETE
VIP biļete ietver ieeju dalībnieku parkā, un ieeju VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP zona un tribīne ,un kurā pieejamas uzkodas un dzērieni (ĒDINĀŠANA DARBOJAS TIKAI 6DIENĀ, 5DIENĀ- UZKODAS UZ DZĒRIENI). No VIP sektora var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots vistuvāk galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam. VIP ieeja ietver arī speciālu VIP kakla karti. Biļešu skaits ir ierobežots!

VIP TICKET
The VIP ticket includes entrance to the Paddock and entrance to the VIP sector, which has a specially built- VIP area and a grandstand with snacks and drinks(Snack and drink area will work just in Saturday). Most of the track is visible from the VIP sector; the VIP sector is located closest to the main #fdstyle bend of the configuration. The VIP entrance also includes a special VIP neck card.
, as well as a possibility to leave the venue and then return. VIP tribune is located in the paddock, seats are not numbered.  There is a limited number of VIP tickets available.VIP ticket owners also can visit paddock zone.  There are limited number of tickets based on rules.

VIP билеты
VIP билеты открывают возможность посетить парк участников, и вход в VIP сектор, где расположена VIP зона и трибуна, а так же закуски и напитки. С VIP сектора можно наблюдать большую часть трассы, и расположен он ближе к главному повороты конфигурации #fdstyle. VIP билет так же включает в себя VIP бейдж.

_________________________________________

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI/ FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

JAUTĀJUMS/QUESTION
 LATVISKI ENGLISH
VAI AR PT-PADDOCK BIĻETI VAR IEKĻŪT TRIBĪNĒS A UN D?
CAN I GET INTO TRIBUNE A AND D WITH PADDOCK TICKET?
 NĒ NO
VAI AR VIENU BIĻETI ES VARU APMEKLĒT ABAS SACENSĪBU DIENAS?
CAN I VISIT BOTH DAYS WITH ONE TICKET?
 JĀ YES
 VAI ES DRĪKSTU NOŅEMT IEEJAS APROCI UN IEGŪŠU JAUNU?
CAN I REMOVE ENTRY WRISTBAND AND GET NEW ONE?
 NĒ NO
VAI ATĻAUTS TEITORIJĀ IENEST SAVU ĒDIENUS UN  DZĒRIENUS?
IS IT ALLOWED TO BRING YOUR FOOD AND DRINK IN RACE?
 NĒNO
 VAI ES VARU ŅEMT LĪDZI SAVU KAMERU-FOTOAPARĀTU?
CAN I TAKE MY PERSONAL CAMERA WITH ME?
 JĀ YES
 VAI SĒDVIETAS TRIBĪNĒS IR NUMMURĒTAS?
ARE THE SEATS IN THE TRIBUNES NUMBERED?
 NO NO
 VAI AR TRIBĪŅU BIĻETI BŪS IESPĒJAS SACENSĪBU LAIKĀ IEKĻŪT DALĪBNIEKU PARKĀ?
WILL THE TRIBUNE TICKET ALLOW ME TO VISIT PADDOCK IN RACE TIME?
 NĒ NO
 VAI BŪS IESPĒJA TRIBĪŅU APMEKLĒTĀJIEM APMEKLĒT DALĪBNIEKU PARKU PĒC SACENSĪBĀM?
WILL THERE WILL BE OPTION VISITORS WITH TRIBUNE TICKET GET IN PADDOCK AREA AFTER THE RACE?
 JA YES
 VAI BIĻETI IESPĒJAMS UZRĀDĪT ARĪ MOBILAJĀ TELEFONĀ?
IS IT POSSIBLE TO SHOW YOUR TICKET ON MOBILE PHONE?
 JĀ YES
 VAI UZ VIETAS BŪS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES AUTO CAURLAIDI TRASES TERITORIJĀ?
WILL IT BE POSSIBLE TO PURCHASE A CAR PARKING PASS ON THE PLACE OF EVENT?
 JĀ YES


* DER ZINĀT

BĒRNIEM IEEJA LĪDZ 10 G.V. NEIESKAITOT  IR BEZ MAKSAS, BET TAS ATTIECAS TIKAI UZ BĒRNIEM, KURI PASĀKUMU- SACENSĪBAS APMEKLĒ KOPĀ AR VECĀKIEM/PIEAUGUŠĀ PAVADĪBĀ, ŠIS IR PUBLISKS PASĀKUMS, KUR VECĀKIEM/PIEAUGUŠAJAM JĀNES ATBILDĪBA PAR SAVIEM BĒRNIEM UN VIŅU DROŠĪBU, AUTOSPORTS IR BĪSTAMS, UN MŪSU PRIORITĀTE IR DROŠĪBA! BĒRNIEM IEEJA IR BEZ MAKSAS NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU SĒDVIETU!!

JAUNIEŠU BIĻETE SKAITĀS NO 10 G.V. LĪDZ 16 G.V. (NEIESKAITOT) NO 16 G.V. SKAITĀS PIEAUGUŠO BIĻETE ARĪ JAUNIEŠIEM IR DERĪGA TIKAI JA IERODAS KOPĀ AR PIEAUGUŠO!

PRIVĀTU POLITIKA SACENĪBĀS/PRIVACY POLICY

Privātuma politika sacensībās- Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram latviadrift@inbox.lv

When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer latviadrift@inbox.lv

SVARĪGI PIRMS IERODIES!!

  • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
  • Aizliegumi un ierobežojumi, kas attiecas uz priekšmetiem, ko var vai nevar ienest pasākuma vietā, visbiežāk ir norādīti uz ieejas biļetēm un pie ieejas sacensību teritorijā.
  • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, izņemot bērnu ēdienu, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums.
  • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
  • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas, kā arī ar dzīvniekiem, ja tiem nab uzpurņa.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs, un publiskās vietās, kur apkārt ir bērni un citi cilvēki, smēķēt atļauts tikai speciāli norādītajās smēķēšanas vietās!

PARKING/AUTOSTĀVVIETAS

IR PIEEJAMAS 2 OPCIJAS/ THERE IS 2 OPTIONS

1) BEZMAKSAS AUTO STĀVIETA UZ IELAS, LŪDZAM SEKOT LĪDZI ZĪMĒM, UN VIETĀM KUR ATĻAUTS APSTĀTIES

2) EUROPARK AUTO STĀVIETA TIEŠI BLAKUS GALVENAJAI DRIFTA IEEJAI, JEB IEEJAI NR.8 no 08:00-20:00 CENA 3,50 EUR

3) VIP STĀVVIETA TRASES TERITORIJĀ, DIVU DIENU IEBRAUKŠANA, 20 EUR- IEGĀDĀJOTIES VIP AUTO STĀVVIETU, TĀ DARBOJAS TIKAI KOPĀ AR IEEJAS BIĻETĒM, VIP AUTO STĀVVIETA ATRODAS TRASES TERITORIJĀ, KURĀ VAR NOOPARKOT AUTO UN DOTIES UZ SAVU IEGĀDĀTO SEKTORU

PARKING LOT:

1) FREE PARKING ON THE STREET, BUT THE PROMOTER INVITES TO FOLLOW CAREFULLY THE SIGNS WHERE TO STOP

2) EUROPARK PARKING AT THE TRACK, NEAR THE ENTRANCE. PAYMENT FOR THE PARKING PLACE MUST BE MADE AT THE PAYMENT MACHINE, FROM 08:00-20:00 OR DAILY FEE 2 EUR, BUT 24 HOURS FEE IS 3.50 EUR

3) IT IS POSSIBLE TO PURCHASE A VIP PARKING PASS, WHICH GIVES THE POSSIBILITY TO PARK THE CAR IN THE TERRITORY OF THE TRACK - IN THE VIP PARKING, BUT NOT IN THE PADDOCK. FEE 20 EUR FOR BOTH DAYS, VIP PARKING PASS WORKS TOGETHER JUST WITH VALID EVENT TICKETS

Bez saskaņošanas ar organizatoru, sacensību, sacensību mājas lapas, sacensību biļešu izmantošana reklāmas un mārketinga kampaņās, izlozēs, akcijās, loterijās un konkursos un / vai citās aktivitātēs, ir stingri aizliegta.

More reasons to visit Riga