PREPARE FOR BIGGEST RACE 2020

MORE INFO DECEMBER 2019
Biļetes/Tickets

Biļešu informācija/Ticket information- BIĻEŠU CENAS


 • TRIBĪŅU BIĻETE IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ /TRIBUNE TICKET COST  BEFORE SELLING
 • BĒRNIEM LĪDZ 10 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS/ KIDS UNDER 10 YEARS OLD, ENTRANCE FREE, BĒRNIEM IEEJA TIKAI VECĀKU/A PAVADĪBĀ, VAI PIEAUGUŠĀ, AIZBILDŅA, BRĀĻA, MĀSAS U.C. KURAM PĒC APSARDZES PIEPRASĪJUMA IR JĀBŪT BĒRNAM BLAKUS,  NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU TRIBĪNĒS, JA AIZŅEM ATSEVIŠĶU VIETU JĀIEGĀDĀJAS JAUNIEŠU BIĻETE
 • JAUNIEŠIEM NO 10-16 GV (NEISKAITOT) TRIBĪŅU BIĻETE
 • DALĪBNIEKU PARKA BIĻETE / PADDOCK TICKET 
 • DALĪBNIEKU PARKA BIĻETE PENSIONARIEM
 • BĒRNIEM LĪDZ 10 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS/ KIDS UNDER 10 YEARS OLD, ENTRANCE FREE, BĒRNIEM IEEJA TIKAI VECĀKU/A PAVADĪBĀ, VAI PIEAUGUŠĀ, AIZBILDŅA, BRĀĻA, MĀSAS U.C. KURAM PĒC APSARDZES PIEPRASĪJUMA IR JĀBŪT BĒRNAM BLAKUS,  NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU TRIBĪNĒS, JA AIZŅEM ATSEVIŠĶU VIETU JĀIEGĀDĀJAS JAUNIEŠU BIĻETE PA 10 EUR
 • JAUNIEŠIEM NO 10-16 GV (NEISKAITOT) TRIBĪŅU BIĻETE , DALĪBNIEKU PARKA BIĻETE  ( uz vietas varēs iegādāties dalībnieku parka biļetii )
 • II, III grupas invalīdiem 50% atlaide uzrādot apliecību vai personas apliecinošu dokumentu( uz vietas)
 • 1 GRUPAS INVALĪDIEM IEEJA BEZ MAKSAS, PAVADOŅIEM 50% ATLAIDE (uz vietas)
 • IEEJAS BIĻETE TIKAI UZ 5DIENAS TRENIŅIEM 6 EUR ( uz vietas)
 • IEGĀDĀJOTIES BIĻETI UZ SACENSĪBĀM TĀ  IETVER IEEJU ARĪ 5DIENAS TRENIŅOS BEZMAKSAS/ IF YOU BUY TICKET FOR SATURDAY RACE, IT'S ALSO INCLUDE ENTRY IN FRIDAY PRACTICE
 • VIP biļete bērniem līdz 10g.v. bez maksas, neaizņemot atsevišku sēdvietu, no 10.-16.g.v.

UZ VIETAS PASĀKUMA DIENĀ BŪS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES ARĪ

 • VIP AUTO CAURLAIDI  , TĀ IR AUTO STĀVVIETA TRASES TERITORIJĀ, BET NE DALĪBNIEKU PARKĀ
 • VIP PARKING TICKET YOU CAN BUY ON PLACE, IT WILL COST , THIS PARKING TICKET CAN BUY ANYONE WHO WANT, ALSO TRIBUNE SPECTATO

*5DIENAS TRENIŅOS AR BIĻETI 6 DIENAS SACENSĪBĀM IEEJA BEZ MAKSAS!

*ENTRANCE IN FRIDAY PRACTICE WITH SATURDAY  TICKET - FREE!

TICKET INFORMATION

*Tribīņu biļete- Galvenā Biķernieku tribīne A un tribīne D;C, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns pie 17KP, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir limitēts skaits 

*Tribune ticket – ticket to the main Biķernieki tribune A;D;C, spectators can see most of the track, and there is a screen that shows the full track. Part of the tribune has a roof. Child zone and activity zone is by this tribune. The seats are not numbered, but are limited count.

*Билет на трибуну- Главная трибуна Бикерниеки A;D;C, с видом на большую часть трассы для зрителей, дополнительный экран, для полного обзора трассы. Часть трибун имеет навес. Так же рядом с трибунами находится площадка для детей, и различные зоны активности. Нумерация мест на трение отсуствует.*Dalībnieku parka biļete- ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums.Dalībnieku parkā skatītāju ērtībai tiks uzstādīta tribīne ar 250 vietām, vietas nenummurētas. Ar dalībnieku parka biļeti iespējams arī apmeklēt. sēdēt tribīnēs, bet tikai tribīnē D;C, A tribīne ja nav izpārdota!

*Paddock ticket – includes access to the paddock throughout the day and a possibility to leave the venue and then return. In the paddock, you can access the drivers pit areas during the event, and there will be a child entertainment zone. Separate tribune available in addition to the main tribune, seats are not numbered! And also you can of course sit in Bikernieki tribune but just tribune D;C. Paddock ticket include entrance in paddock and tribune, also possibility to go out and in from event .

*Билет в технический парк участников- включает доступ в технический парк на время всего гоночного дня, с возможность покинуть его и вернуться. Так же имеется доступ в боксы команд во время всего гоночного дня, работает площадка с развлечениями для детей. Дополнительная трибуна с сидячими местами не имеет нумерации.

* VIP biļete- Ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju iziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīnē atrodas dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas, bet ir atbilstoši VIP biļešu skaitam. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna pie 17 KP. VIP biļetes ir limitēts skaits. VIP biļešu īpašniekiem iespējams apmeklēt arī citas zonas. VIP biļešu īpašniekiem, blakus VIP tribīnei būs atsevišķa telts ar uzkodām, bezalkoholiskajiem dzērieniem, ēdieniem.

*VIP ticket include entrance in paddock and tribune, also include special VIP area, with seats, some snacks and drinks/VIP ticket – includes access to the paddock and access to a special VIP zone, as well as a possibility to leave the venue and then return. VIP tribune is located in the paddock, seats are not numbered. Free snacks and drinks. Most of the track is visible from the VIP tribune, the rest will be shown on the screen.  There is a limited number of VIP tickets available.VIP ticket owners also can visit paddock zone, and of course main Bikernieki tribune, in VIP ticket parking its not included, you can buy parking on place, in race day!  

*VIP билет- позволяет попасть в технический парк участников, отдельный вход в VIP зону. Возможность покинуть мероприятие и вернуться. VIP трибуна в парке участников, сидячие места нумерации не имеют. Закуски и напитки. С VIP трибуны видна большая часть трассы, а так же дополнительные экраны, позволяющие посмотреть весь заезд от начала, до конца.Число VIP билетов ограниченно.

PASĀKUMĀ- SACENSĪBU DIENĀ, PĒC FINĀLIEM BŪS ATVĒRTAIS DALĪBNIEKU PARKS! KAD VISIEM SKATĪTĀJIEM BŪS IESPĒJA DOTIES PIE BRAUCĒJIEM, GAN PĒC AUTOGRĀFIEM, GAN BILDĒM!!

BĒRNIEM IEEJA LĪDZ 10 G.V. NEIESKAITOT IEEJA IR BEZ MAKSAS, BET TAS ATTIECAS TIKAI UZ BĒRNIEM, KURI PASĀKUMU- SACENSĪBAS APMEKLĒ KOPĀ AR VECĀKIEM/PIEAUGUŠĀ PAVADĪBĀ, ŠIS IR PUBLISKS PASĀKUMS, KUR VECĀKIEM/PIEAUGUŠAJAM JĀNES ATBILDĪBA PAR SAVIEM BĒRNIEM UN VIŅU DROŠĪBU, AUTOSPORTS IR BĪSTAMS, UN MŪSU PRIORITĀTE IR DROŠĪBA!

JAUNIEŠU BIĻETE SKAITĀS NO 10 G.V. LĪDZ 16 G.V. (NEIESKAITOT) NO 16 G.V. SKAITĀS PIEAUGUŠO BIĻETE

Privātuma politika sacensībās- Iegādājoties biļeti , klients apstiprina, ka nav iebildumu un piekrīt tam ,ka var tikt filmēts ,vai bildēts! pasākuma laikā notiks filmēšana un bildēšana. Kontakt epasts organizatoram latviadrift@inbox.lv


Privacy Policy - When purchasing a ticket, the customer confirms that there is no objection and agrees that during the event, filming and painting will take place. Contact email for organizer latviadrift@inbox.lv

SVARĪGI!!

 • Plānojot pasākuma apmeklēšanu, jau iepriekš iepazīstieties ar tā organizatoru prasībām.
 • Aizliegumi un ierobežojumi, kas attiecas uz priekšmetiem, ko var vai nevar ienest pasākuma vietā, visbiežāk ir norādīti uz ieejas biļetēm un pie ieejas sacensību teritorijā.
 • Nevēlamo lietu skaitā, ko nedrīkst ienest pasākumā ir arī pārtika, izņemot bērnu ēdienu, kā arī jebkāda veida šķidrums – sula, pat dzeramais ūdens, jo pastāv risks, ka pudelē var būt iepildīts alkohols, degošs vai sprāgstošs šķidrums.
 • Neņemiet lieki līdzi vērtīgas lietas.
 • Fotoaparatūru atļauts ienest pasākumā

Der zināt, ka apsardzes darbinieki var jūs neielaist pasākumā, ja jums līdzi ir lietas, kas potenciāli rada draudus savainot cilvēkus, piemēram, priekšmeti, ar kuriem iespējams sadurt vai radīt sitienus.  Īpaši bīstamas ir stikla pudeles, kuru lauskas, pat ja tās nomestas zemē, var klātesošajiem radīt savainojumus. Pārtikas izstrādājumu kategorijā, kas var raisīt aizdomas par neatļautu vielu ienešanu pasākuma norises vietā, pieskaitāmi arī saldumi, piemēram, dražejas, kuras ārēji var atgādināt narkotiskas iedarbības tabletes. Lai nerastos lieki pārpratumi, šādas lietas labāk līdzi neņemt. Rēķinieties, ka pasākuma teritorijā jūs var neielaist arī ar  plakātiem, kuru saturs mudina uz naidu un var izraisīt konfliktsituācijas, kā arī ar dzīvniekiem, ja tiem nab uzpurņa.

Lai novērstu nevēlamu priekšmetu ienešanu pasākuma norises vietā, apsardzes darbiniekam ir tiesības lūgt pasākuma apmeklētājiem uzrādīt līdzi nestos priekšmetus un liegt ieeju, ja apmeklētājs atsakās to darīt. Konflikta situācijā, ja tāda radusies starp apmeklētāju un apsardzi, vai rodoties aizdomām par likumpārkāpumu, var tikt pieaicināti policijas darbinieki.

Katram publiska pasākuma apmeklētājam jārēķinās ar citu cilvēku labsajūtu, jāievēro smēķēšanas un alkohola lietošanas ierobežojumi, kategoriski aizliegts smēķēt Tribīnēs, un publiskās vietās, kur apkārt ir bērni un citi cilvēki, smēķēt atļauts tikai speciāli norādītajās smēķēšanas vietās!


PARKING/AUTOSTĀVVIETAS

IR PIEEJAMAS 3 OPCIJAS

1) BEZMAKSAS AUTO STĀVIETA UZ IELAS, LŪDZAM SEKOT LĪDZI ZĪMĒM

2) MOBILLY AUTO STĀVIETA TIEŠI BLAKUS GALVENAJAI DRIFTA IEEJAI, JEB IEEJAI NR.8 no 08:00-20:00 CENA 2EUR vairāk info www.mobilly.lv

3) VIP AUTO STĀVVIETA, TRASES TERITORIJĀ, MAKSĀ 15 EUR

------------

1) FREE PARKING ON THE STREET, PLEASE FOLLOW THE SIGNS WHERE CAN PARK

2) MOBILLY PARKING DIRECTLY NEAR MAIN DRIFT ENTRY, OR NR.8 GATE FROM 08:00-20:00 
PRICE 2EUR, more info www.mobilly.lv 3) VIP CAR PARKING, IN THE TRACK AREA, FOR 15 EUR


More reasons to visit RigaSEE YOU IN RACE TRACK!!!

 .