Informācija VISIEM dalībniekiem un vinu komandām! (INFORMĀCIJA TIKS PAPILDINĀTA)

Dalībnieki, kas plāno ieceļot vai arī ceļos cauri tām valstīm vai pēdējo 14 dienu laikā ir bijuši tajās valstīs, kuras ir SPKC noteiktajā valstu sarakstā, no kurām ieceļojot, jāievēro 14 dienu pašizolācija, organizators, 3 dienas pirms ierašanās liks veikt Covid-10 testu, ja tas būs negatīvs, tad ierodoties Latvijā, dalībniekam būs jāveic vēl viens Covid-19 tests 24 h laikā un jāuzturas pašizolācijā līdz (negatīva) rezultāta saņemšanai.  Šīm personām būs jāapliecina savs veselības stāvoklis, kā arī jāievēro visi ierobežojumi un noteikumi, parakstot speciālu veidlapu.

Komandām ir jānodrošina papildus sanitārās prasības arī savos boksos, kā arī jārūpējās par to, lai komana izpilda visas prasības!

Dalībniekiem, ceļojot uz Latviju, ir pienākums ievērot maksimālu piesardzību, kas attiecas uz distancēšanos un visus noteiktos sanitāros protokolus, atrodoties ceļā, aicinam lieki nedrūzmēties, vai neapmeklēt vietas kur ir daudz apmeklētāji.

Dalībniekiem, komandām u.t.t. SEJAS MASKU LIETOŠANA IR OBLIGĀTA.

Ja veidojas rinda, jāievēro 2 metru distance vienam no otra.

Pirms un pēc labierīcību izmantošanas jāmazgā rokas ar ziepēm tekošā ūdeni vai tās jādezinficē.

TEHNISKĀ KOMISIJA DALĪBNIEKIEM!!

Tehniskās pārbaude notiek ārtelpās speciāli norādītā vietā, pēc starta numuriem!

Pēc katras auto pārbaudes tehniskais dienests izmanto roku dezinfekciju, vai darbojas cimdos.

Tehniskās pārbaudes zona nav pieejama citiem cilvēkiem, izņemot komandas pārstāvjus, kuri atveduši automašīnu uz tehnisko pārbaudi.


 .